Güvenliğiniz için test edildi 

Güvenliğiniz için test edildi

Standartlar içerisinde standart belirlemek.

 

Tüm Continental inovasyonları üretime girmeden önce kapsamlı olarak test edilir. Köklü ve tamamı yeni test yöntemleriyle günlük uygunluk garanti edilir.  Continental gelişmiş ve optimize edilmiş ürünler sunmak için her defasında daha da ileri test ölçüm teknolojileri kullanır ve geliştirir. 

 

Güvenliğinizi dünya çapında test ediyoruz.

Yıl boyu ABD; Yeni Zelanda, İsveç, İspanya ve de Hannover yakınında bulunan Contidrom pistlerinde yaptığımız lastik testlerinde sınır tanımadığımızı her daim gösteriyoruz - Contidrom, bağımsız uzmanlar tarafından da referans olarak gösterilen bir pisttir.

Dünyanın her yerinden tüm kış ve yaz lastiklerimiz her çeşit hava ve yol koşullarında test edilir. Hiç şüphesiz bu testler en modern test yöntemlerinin ve ölçüm teknolojilerinin kullanıldığı tesislerde gerçekleşiyor.

 

 

 

Yılda toplam 200 milyon kilometrede tek başına 140.000 adet lastik test ediliyor. Uluslararası profesyonel test sürücüleri ekibimiz 67.000’in üzerinde test gerçekleştiriyor - ve bir inovasyon onay almadan önce dünyayı 500 kez dolaşıyor. Bu şekilde Continental yalnızca en emniyetli, konforlu ve güvenilir hareketlilik çözümlerini sunmayı garanti ediyor.