Hakkımızda 

Hakkımızda

ÇİVİLER AUTO SHOW gerçekleştirmiş olduğu projeleri başarıyla müşterilerine zamanında garantili olarak teslim etmiş, müşteri memnuniyeti ve samimiyeti kalitemize yansıtarak “KALİTE POLİTİKASI VE HİZMET ANLAYIŞ” ilkesini benimseyerek siz müşterilerimize layık olma yolunda firmamız geleceğe doğru yol almaktadır.

Cam Filmi sektöründe hedef olarak hep en iyiyi aldık, hiçbir zamanda yaptıklarımızla yetinmedik. Güvenin dünyada sahip olunacak en zor şey olduğunu bilerek insanların güvenini kazandık ve cam filmi sektöründe hızla yükselmeye başladık.

Güneş kontrol cam filmleri, ısı ve ışık koruma cam filmleri, güvenlik cam filmleri, dekoratif cam filmleri, kumlama cam filmleri, renkli cam filmleri, şeffaf cam filmleri, delikli folyo dış cephe cam giydirme ile plazalar, ofisler, hastanenler, okullar, fabrikalar, evler gibi farklı birçok mekânda yaşanılabilir farklı mekânlar yaratmıştır.

Hedefimize sizlerle ulaşacağımıza inanıyoruz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sunan firmamız uzman, profesyonel satış ekibi, kaliteli hizmet kadrosuyla daima yanınızda ve hizmete hazırdır.

Bina, ofis ve ev için, toptan cam filmi kaplama ve uygulamaları firmamız tarafından yapılmaktadır.